Jak zamawiać

 • zadzwoń do biura na nr 723 18 00 93 lub wyślij e-mail z zapytaniem
 • otrzymasz wycenę
 • jeśli akceptujesz wycenę wybierz sposób płatności
 • Sposoby płatności
  – zadatek na projekt
  – przedpłata 50%
  – wpłata 100% = rabat na całość 10%
 • Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz projekt
 • W cenie projektu są dwie poprawki
 • Po pisemnej akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia

Ogólne zasady zamówień

Ogólne warunki i zasady

 1. Do każdego zlecenia Klient otrzyma projekt w cenę którego wliczona jest JEDNA zmiana względem otrzymanego projektu, każda następna wprowadzona przez Klienta zmiana będzie wymagała dopłaty liczonej wg czasu pracy grafika.
 2. Przed przekazaniem projektu do realizacji WYMAGANA jest pisemna akceptacja projektu przez Klienta w formie (e-mail). Klient ponosi pełną odpowiedzialność za poprawność treści zawartych w projekcie. Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za możliwe naruszenie praw autorskich w materiałach dostarczonych przez Klienta.
 3. Klient zobowiązany jest do przekazania wszelkich informacji oraz materiałów niezbędnych do wykonania zlecenia wg jego pomysłu. W przeciwnym wypadku do kosztów projektu będą doliczone koszty materiałów tj. zakup zdjęć itp.
 4. Warunkiem przyjęcia zlecenia jest uiszczenie zaliczki w wysokości 50% jego wartości w przypadku zleceń do kwoty 1000 zł oraz 80% powyżej 1000 zł.
 5. Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za możliwe różnice w kolorystyce projektu pomiędzy gotowym wydrukiem a projektem oglądanym na monitorze komputera Klienta.
 6. Prawa do każdego projektu pozostają po stronie Wykonawcy – wykorzystywanie projektów przez Klienta lub przekazywanie go do firmy trzecich jest zabronione bez zgody Wykonawcy. Całkowite przekazanie praw autorskich do projektu następuje po uiszczeniu dodatkowej opłaty.
 7. W momencie zapłaty 100% wartości zlecenia Klient staje się właścicielem zamówionego przedmiotu zlecenia. Do tego momentu Wykonawca przedmiotu zlecenia jest jego właścicielem i ma do niego pełne prawa.
 8. Klient zobowiązany jest przestrzegać terminów płatności określonych przez Wykonawcę. W przypadku braku zapłaty za wykonane zlecenie Wykonawca będzie dochodził swoich należności drogą sądową.
 9. Zlecenie Ekspress – jest wykonywane poza obowiązującą kolejnością i jest dodatkowo płatne 50% wartości zlecenia